ТЕМА

Відомий винуватець загибелі двох солдатів на складі

19 июня 2017 | 17:29

распечатать        комментарии [0]       добавить в

Завершено досудове розслідування за фактом вибуху на полігоні в смт. Гончарівське, де загинули два солдати.


Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному проваджені за фактом вибуху на території військового полігону в смт. Гончарівське, де загинули два військовослужбовці строкової служби та ще один отримав тілесні ушкодження.

         Інцидент стався 9 червня 2016 року. Начальник полігону військової частини у званні капітан недбало поставився до своїх службових обов’язків та не організував знищення вибухонебезпечних предметів на полігоні, що не вибухнули під час проведення випробувань.

У зв’язку з цим, на неперевіреній вибухонебезпечній  ділянці полігону між 4 та 5 спостережними вишками відбувся вибух залишків бойової частини авіаційної некерованої ракети типу С-8. Два солдати загинули, ще один отримав тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.

         Обвинувальний акт скеровано до суду за ч. 2 ст. 425 КК України (недбале ставлення до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки). За такий злочин передбачено покарання  у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Тривалий строк проведення досудового розслідування зумовлений проведенням судово-медичної, судово-балістичної та вибухотехнічної експертиз, а також переховуванням обвинуваченого від органу досудового розслідування.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

Загрузка...

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Павел ПАЩЕНКО

Командировка в Югославию - февраль 1994 года, Сараево.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100