ТЕМА

У Німеччині почали тестування системи автоматичного розпізнавання осіб

02 августа 2017 | 08:45

распечатать        комментарии [0]       добавить в

У Німеччині почали тестування системи розпізнавання осіб в громадських місцях. Програма буде порівнювати обличчя перехожих зі збереженими фотографіями 250 добровольців проекту, передає УНН з посиланням на Deutsce Welle. Тестування системи автоматичного розпізнавання осіб розпочалося у вівторок, 1 серпня, в Берліні. Для участі в піврічному проекті зареєструвалися 250 добровольців.


 

Імена і по дві фотографії кожного з добровольців було завантажено до системи. Три камери спостереження, встановлені на вході, виході і ескалаторі берлінської залізничної станції Зюдкройц, будуть вести зйомку перехожих, а спеціальна комп'ютерна програма порівнюватиме їх із фотографіями добровольців.

За словами міністра внутрішніх справ Томаса де Мезьєра, нова техніка покликана ідентифікувати злочинців. які перебувають у розшуку, і тим самим підвищити безпеку в громадських місцях.

Під час другої фази тестування, система повинна знаходити підозрілі предмети, наприклад залишені валізи, і сповіщати про них.

Експерти із захисту даних розцінюють техніку для розпізнавання осіб як порушення основного права на інформаційне самовизначення.

Нагадуємо, компанії Facebook довелося відключити чат-ботів, що функціонують на базі технології штучного інтелекту, після того як вони винайшли власну мову, незрозумілу для людей.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

Загрузка...

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: УНИАН

Соліст групи ДДТ Юрій Шевчук під час концерту в Києві в грудні 2000 р.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100