ТЕМА

Ще один банк визнано неплатоспроможним

02 августа 2017 | 12:42

распечатать        комментарии [0]       добавить в

Банк "Гефест" віднесено до категорії неплатоспроможних через невиконання вимог щодо мінімального розміру статутного капіталу. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу Національного банку України (НБУ).


Відповідно до вимог ст. 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність" 1-го серпня 2017 року правління НБУ прийняло рішення №490-рш/БТ "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "КБ "Гефест" (далі – ПАТ "КБ "Гефест") до категорії неплатоспроможних".

ПАТ "КБ "Гефест" не забезпечило виконання вимог нормативно-правових актів НБУ у частині приведення розміру регулятивного капіталу до розміру, не меншого ніж 200 млн грн, у строк до 11-го липня 2017-го року.

Розмір регулятивного капіталу ПАТ "КБ "Гефест" на 31-ше липня 2017-го року був меншим однієї третини від мінімального рівня.

"З огляду на зазначене, НБУ зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що ПАТ "КБ "Гефест" було створене наприкінці 2013 року. Банк фактично не здійснював активної діяльності та станом на дату прийняття рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних не мав жодних зобов’язань перед клієнтами.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

Загрузка...

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: УНИАН

Депутат Київради Віталій Клічко здає кров напередодні Всесвітнього дня донора крові в міському центрі крові в Києві в середу, 13 червня 2007 р. В Україні цей день відзначається 14 червня, з 2005 р. Фото Сергія Светлицького

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100