ТЕМА

ВР ухвалила поліцейський статут

16 марта 2018 | 09:01

распечатать        комментарии [0]       добавить в

251 голосом народні депутати прийняли Дисциплінарний статут Національної поліції, розроблений Міністерством внутрішніх справ.


Документ визначає основні засади службової дисципліни в Національній поліції України, повноваження поліцейських та їхніх керівників з її додержання.

У ньому також визначені види заохочень і дисциплінарних стягнень, порядок притягнення поліцейських до дисциплінарної відповідальності за порушення службової дисципліни, види дисциплінарних стягнень, строк їх дії та наслідки застосування, порядок застосування й оскарження дисциплінарних стягнень, підстави та порядок проведення службового розслідування для з’ясування всіх обставин порушення поліцейським службової дисципліни, строки його проведення.

Ознайомитися з текстом документу можна ТУТ.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

Загрузка...

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: УНИАН

Супермодель Наомі Кемпбелл та президент національного конкурсу «Міс Україна Всесвіт-2008» Олександра Ніколаєнко під час конкурсу «Міс Україна Всесвіт-2008», в Києві в середу, 20 лютого 2008 р. У конкурсанток були три виходи на сцену: перший - знайомство, другий - вихід в купальниках і останній - інтелектуальний конкурс. Переможницею конкурсу стала харківянка Елеонора Масалаб, вона отримала золоту корону, прикрашену діамантами та аквамаринами. Фото надане прес-службою конкурсу Міс Україна Всесвіт

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100