ТЕМА

Федерацію футболу звинуватили у поборах з дітей

06 сентября 2018 | 15:04

распечатать        комментарии [0]       добавить в

На цьому тижні столичний дитячий ФК "Локомотив" заявив про відмову брати участь в турнірах Федерації футболу Києва. Серед аргументацій такого рішення - небажання платити побори, які вимагають в організації. Однак практика збирати гроші з дитячих столичних команд не нова, заявив в коментарі УНН відомий український футболіст Владислав Ващук.


"Цілком очікуваний результат (відмова команди від турніру). Мені страшно за майбутнє столичного футболу. 17 років люди просто сиділи на своїх місцях, не роблячи нічого. Збираючи при цьому внески з дитячих команд. Жодного поля за цей час ФФК не побудувала. Що поле? - у них навіть офісу свого немає, тому що той, який був (виділений Омельченком) вже проданий. І сьогодні ФФК орендує офіс у свого ж чинного голови.

Але найбільше мене обурюють "добровільно-обов'язкові внески від дитячих команд", зібрані на святкування чергової річниці федерації, ще якихось свят. Ось саме таке формулювання і було написано - "добровільні і обов'язкові". Я це питання порушував в прокуратурі. На цей момент вже відкритокримінальну справу щодо посадових осіб ФФК. Розслідування у справі триває. ФФК поки так і очолює Кочетов", - розповів Ващук.

Він також уточнив, що сподівається на швидке завершення слідства і його результативність.

Ващук зазначив, що за 17 років ФФК не зробила нічого для розвитку столичного футболу. Тому команди й надалі відмовлятимуться грати під керівництвом таких функціонерів.

"Так, це загрожує тим, що команди покинуть ФФК. "Локомотив" це вже показав. Зараз їх рішення буде підтримано, і я думаю, що всі команди захочуть піти. У ФФК потрібні люди, які люблять футбол, покоління повинно змінюватися. Вже давно треба було тим людям, які сьогодні очолюють ФФК, піти", - вважає Ващук.

Футболіст додав, що багато команд довгий час не наважувалися на публічну демонстрацію своєї опозиції до керівництва ФФК, тому що їх залякували виключенням.

"Залякували виключенням, залякували тим, що їх виведуть з колективних членів і що їм ніде буде грати. Була боязнь. Всі незадоволені, але погоджувалися. Тепер все буде інакше", - резюмував Ващук.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

Загрузка...

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Reuters

24.08.2009, Россия | Дмитрий Медведев приехал в Бурятию. Первым из российских президентов. Помимо стандартных посещений местных предприятий и разговора с руководством Дмитрий Анатольевич посетил Иволгинский дацан старейший буддийский монастырь страны, резиденцию главы Буддийской традиционной Сангхи России Пандито хамбо-ламы Дамбы Аюшеева. Ламы планировали признать Медведева воплощением одного из самых почитаемых божеств буддийского пантеона Белой Тары и провести перед ним обряд простирания. Лучшими мастерами Бурятии изготовлен трон «Белого царя» воплощения Белой Тары на земле, на который ламы собираются с почестями усадить главу государства. Подробности церемонии посвящения Медведева в сан ламы не разглашают. Известно, что для церемонии нужно согласие самого президента. Судя по тому, что фотографий Медведева на троне нет, не было и согласия. Впрочем, кто знает...

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100