ТЕМА

В Україні копійчані розцінки на вигнання бісів

13 декабря 2018 | 13:50

распечатать        комментарии [0]       добавить в

В окремих церквах в Україні проводять процедуру екзорцизму, або виганяють бісів. Про це дізнався кореспондент УНH


Зокрема процедуру екзорцизму можна пройти у Свято-Благовіщенській церкві. Напередодні, як повідомили у храмі, треба причаститися, а на саму процедуру прийти натщесерце. Також в церкві повідомили, що послуга коштує 100 гривень.


У церкві св. Михайла Митрополита Київського (при Центральній клінічній лікарні) кореспонденту УННповідомили, що власне екзорцизм не здійснюють, однак читають молитви про недужих.

У Свято-Іллінському чоловічому монастирі теж проводять таку процедуру. Пройти її можна у вівторок, четвер і суботу. Перед цим, завчасно, також потрібно отримати благословення, а безпосередньо перед процедурою – купити свічку. Також тут попросять зробити благодійний внесок у розмірі 30 грн.

Слід зазначити, що окрім власне екзорцизму, Православна церква проводить так звані вичитки й оздоровчі молитви. Католична церква ж підходить до цього питання більш суворо – відповідних фахівців, екзорцистів, тут готують в спеціальному університеті Athenaeum Pontificium Regina Apostolorum.

Нагадаємо, у березні цього року Папа Римський Франциск позбавив сану дев'ятьох монахів з Тернопільщини, які проводили обряд екзорцизму без спеціального дозволу.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100