ТЕМА

ГПУ вимагаює від Деканоїдзе почати боротися зі злочинністю

04 апреля 2016 | 09:00

распечатать        комментарии [1]       добавить в

В Генеральній прокуратурі України звернули увагу на суттєве зростання кількості тяжких та особливо тяжких злочинів, а також зниження рівня їх розкриття. Про це йдеться в зверненні до голови Нацполіції України Хатії Деканоїдзе від першого заступника Генерального Прокурора Юрія Севрука.


"Аналіз стану протидії злочинності, проведений Генеральною прокуратурою України, свідчить про низку негативних тенденції, зокрема, збільшення кількості тяжких та особливо тяжких злочинів певних категорій при одночасному зниженні рівня їх розкриття… Вимагаю невідкладно вжити дієвих заходів до забезпечення належної організації роботи Національної поліції із протидії злочинності", - йдеться в тексті звернення.

Юрій Севрук зазначив, що нерозкритими залишаються майже 2 тис розбійних нападів, понад 15 тис грабежів та 200 тис крадіжок, вчинених протягом минулого року.

"У 6 регіонах держави кількість нерозкритих розбійних нападів істотно збільшилася: в Тернопільський – у 8, Харківській, Хмельницькій, Херсонській та Черкаській областях – у 3 рази", - наголошують в ГПУ.

Чи є погіршення криміногенної ситуації в Україні наслідками реформування правоохоронної системи? Чи порушує законодавство при підборі кадрів для оновленої Національної поліції команда реформаторів? На ці та багато інших питань відповіді дасть команда розслідувачів в передачі "Право на Правду". Чекайте на вихід вже в понеділок.

   Інформаційне агентство "Правда"комментарии [1]

04.04.2016 17:11     777 Чому залишаються недоторканими найбільші корупціонери і злодії голови сільських рад на Київщині? Заявами про злочини голови хотянівської сільради вишгородського району Грищенка завалені і міліція, і прокуратура всіх рівнів, є судові рішення про одноособове виділення ім земельних ділянок потрібним особам. І що, шановна пані Деканоідзе? Ваші підлеглі як кришували його, так і кришують.
Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

Загрузка...

по теме

Самогубства чи вбивства? Небойові втрати в АТО

16. 06. 2017 | 09:50 , Анатолій Маркевич, екс-військовий прокурор

У Збройних Силах України під час ведення бойових дій небойові втрати стали перевищувати бойові. За оприлюдненими офіційними даними за 2016 рік небойові втрати тільки Збройних Сил склали 256 осіб, що перебільшило бойові втрати за той же час – 211 осіб. Найбільше серед небойових втрат було самогубств – 63. Серед небойових втрат військовослужбовців ЗСУ у 2016 році крім самогубців є ще 58 померлих від хвороби, 29 – від нещасних випадків, 5 – від інших причин, 4 – внаслідок порушень правил безпеки. Ці цифри взяті з листа-відповіді начальника відділу по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації Департаменту інформаційно-організаційної роботи та контролю МО України О. Копаниці від 27.12.2016 року, фотокопія якого була оприлюднена в мережі.

фототема (архивное фото)

© фото: Noname

Пожалуй, эти двое голландцев на набережной Круазет в Каннах самые технически продвинутые попрошайки. Они откровенно заявляют для чего им нужны деньги, но и готовы принять пожертвования по безналу.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100