ТЕМА

У Києві внаслідок потрапляння уламків снаряду у 12-поверховий житловий будинок

16 марта 2022 | 09:20

У Києві внаслідок потрапляння уламків снаряду у 12-поверховий житловий будинок, стався обвал на 12-му та технічному поверхах, також було частково пошкоджено сусідній 9-поверховий будинок. Це сталося 16 березня о 06:16. Стався обвал на 12-му та технічному поверхах, також було частково пошкоджено сусідній 9-поверховий будинок. Це сталося 16 березня о 06:16


Рятувальники евакуювали 37 людей, із них двоє – травмовані, повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 07:45 ліквідовано загорання на балконах 3, 10, 11 та 12 поверхів, а також у квартирі на верхньому поверсі. У дев’ятиповерховому житловому будинку горіння не спостерігається", – повідомляють у ДСНС.

Роботи з пошуку постраждалих та розбирання конструкцій тривають.

На місці події залучено 35 чоловік особового складу та 8 одиниць техніки ДСНС, зокрема психологи Служби порятунку.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Олег Ельцов

Сегодня, 21 мая, Виктор Балога дал пресс-конференцию, на которой присутствовало свыше ста журналистов. Балога заявил, что ушел из Секретариата, когда Ющенко принял решение балотироваться в Президенты. По мнению Балоги - это безнадежное дело.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: