ТЕМА

Генсек НАТО заперечив Папі Римському

17 июня 2022 | 09:06

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг прокоментував нещодавнє висловлювання Папи Римського про те, що повномасштабне вторгнення РФ в Україну нібито могло бути "спровоковано". Про це повідомляє LIGA.net.


14 червня Франциск натякнув, що вторгнення в Україну нібито могло бути "спровоковано" розширенням НАТО на схід, що фактично є наративом Кремля. Глава католицької церкви, однак, відкинув, що таким підходом він "виправдовує Путіна".

Столтенберг наголосив, що за війну проти України несе відповідальність Росія та її президент Володимир Путін, і більше ніхто. Він зазначив, що НАТО – це оборонний Альянс, а війна в Україні – "це війна президента Путіна, війна, яку він вирішив розпочати проти незалежної та суверенної нації".

"І що НАТО робить багато років – це підтримує незалежні та суверенні нації в Європі, Україну, через навчання, допомогу, поради та оснащення збройних сил. Це не загроза ні для кого. Не провокація. І ми продовжимо це робити", – запевнив він.

"Отже це Путін і Москва – ось ті, хто відповідає за жорстоку агресію проти незалежної країни", - підсумував генсек НАТО.

Нагадаємо, раніше Франциск звернувся із закликом з нагоди 100 днів від початку широкомасштабної агресії Росії проти України, закликавши до "справжніх переговорів" про припинення вогню.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

© REUTERS/Kyodo 19.12.2011, КНДР | Жители Пхеньяна скорбят о смерти Великого руководителя, полководца Ким Чен Ира.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: