ТЕМА

У Білому домі відповіли на побоювання Лаврова щодо F-16

07 июня 2023 | 13:58

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявляв, що передача Україні винищувачів F-16 призведе до ескалації, а одна з модифікацій винищувачів нібито здатна нести ядерну зброю. У Білому домі у відповідь на це порекомендували РФ забрати свої війська з української території.


Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передає "Європейська правда".

"Перше, що я хотів би сказати міністру Лаврову: якщо ви стурбовані українським військовим потенціалом, то вам слід забрати свої війська і покинути Україну", – зазначив він.

За його словами, що F-16 будуть надані в рамках довгострокових оборонних потреб України. Йдеться про те, щоб допомогти Україні забезпечити потреби для самозахисту.

У відповідь на заяви Лаврова нібито про здатність F-16 нести ядерну зброю, Кірбі наголосив, що це не США "розкидаються безрозсудною ядерною риторикою, а такі люди, як міністр закордонних справ Лавров, президент Путін, а також речник Путіна Пєсков".Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

Бриджит Бардо

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: