ТЕМА

Ломаченко назвав ім'я бажаного супротивника

13 декабря 2018 | 10:54

распечатать        комментарии [0]       добавить в

Володар титулів чемпіона світу у легкому ваговому дивізіоні по версіям WBA, WBO Василь Ломаченко зізнався, що зацікавлений в поєдинку із непереможним чемпіоном світу у 2-й напівлегкій вазі за версією WBA Super. Слова українця приводить портал “BoxingTalk”


Ломаченко виявив бажання об’єднати усі титули у легкій вазі та провести бій з боксерами, які дуже багато розмовляють. “Я хочу боксувати з хлопцями, які багато говорять, зараз я маю на увазі Джервонта Девіса”, — розпочав українець. Крім того, для Ломаченка неважлива вагова категорія проведення боїв. “Подивимося, як все буде відбуватися. Інший поєдинок, який може відбутися, — чемпіон світу за версією WBC в напівлегкій вазі Мігель Берчельт, який говорив про бажання піднятися в легку вагу. Його я вважаю додатковим варіантом”, — додав Ломаченко. Варто відзначити, що 24-річний американець Джервонта Девіс у послужному списку має 20 перемог в 20 поєдинках причому 19 з них були достроковими.

Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

Президент Обама общается со совими советниками в Париже около посольства США в Париже 7 июня 2009 года. (Official White House photo by Pete Souza)

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100