ТЕМА

У ЗСУ зірвано план набору на контрактну службу

01 февраля 2019 | 08:53

распечатать        комментарии [0]       добавить в

Збройні Сили України у січні залучили на військову службу за контрактом лише 20% від запланованої кількості – у військовому відомстві провели аналіз роботи з комплектування.


Проведений аналіз показав, що територіальні центри комплектування та військові комісаріати виконали встановлені їм планові завдання з відбору та направлення громадян на військову службу за контрактом лише на 20% при загальному плані близько 4 тис. осіб.

Причому у Закарпатській, Волинській, Івано-Франківській, Чернігівській областях та місті Києві відсоток направлених на службу кандидатів склав менше 10% від запланованого Генштабом.

Зокрема проблемним є комплектування частин Десантно-штурмових військ та морської піхоти, які мають підвищенні вимоги до кандидатів. Минулого року у морській піхоті створили другу бригаду, а на 2019 рік командувач КМП ВМС Юрій Содоль анонсував формування ще двох.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Noname

Старший сын бывшего американского посла в Великобритании военный летчик Джозеф Патрик Кеннеди погиб 12 августа 1944 г., возвращаясь с боевого задания в небе над Англией. Второй сын в семье и президент США Джон Фицджеральд Кеннеди был убит при невыясненных до сих пор обстоятельствах 22 ноября 1963 г. в Далласе. Третий брат, сенатор Роберт Фрэнсис Кеннеди пал от руки палестинца Сирхана Сирхана 6 июня 1968 г. в Лос-Анжелесе. Последний, четвертый сын в многодетной семье американского посла Кеннеди, сенатор Эдвард Мур Кеннеди счастливо избежал трагической участи своих братьев и скончался ночью 26 августа в возрасте 77 лет.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100