ТЕМА

Генпрокурор Медведько: за чим наглядає, те й порушує

11 апреля 2007 | 12:21

распечатать        комментарии [0]       добавить в

Старший прокурор Одеської обласної прокуратури Ауріка Горяйнова продовжує розпочате нею листування з Генпрокурором Олександром Медведьком. Своє перше відкрите звернення вона адресувала йому ще працюючи в органах прокуратури. ТЕМА його опублікувала. Врешті-решт, Горяйнову звільнили. Й однією з причин в наказі було вказано її звернення до ЗМІ. Нині Горяйнова не просить генпрокурора відновити її на службі: вона лише вимагає від Медведька контролювати дотримання законності в органах прокуратури.


ВІДКРИТИЙ  ЛИСТ

 

Генеральному прокурору України

Медведьку О.І.

 

Шановний Олександре Івановичу!

 

Використовую свій останній шанс звернути Вашу увагу на становище багатьох співробітників органів прокуратури, які борються за свої права.

Мій перший відкритий лист на Ваше ім'я я розмістила у мережі Інтернету,  коли ще була діючим співробітником органів прокуратури Одеської області.

Результатом мого звернення стало негайне незаконне звільнення мене з посади та з органів прокуратури по вказівці представників Генеральної прокуратури України.

При цьому, при звільненні прокурором Одеської області Галкіним О.Б., який підписав наказ про моє звільнення, злісно порушено вимоги чинного законодавства України. А найголовніше, залишено поза увагою наявність у мене на вихованні та утриманні двох неповнолітніх дітей. Хтось вирішив, що він вправі використовуючи незаконні нечесні заходи, одним розчерком пера вирішити мою долю та долю моїх дітей, залишивши мене без роботи та без коштів на існування.

Інакше і бути не могло, адже Галкін любить звільнювати без зайвих сумнівів - кого з роботи, кого з-під варти.

Так, по його вказівці начальником слідчого відділення прокуратури області Пойзнером О.Б. (про його дії йшлося у попередніх публікаціях) у грудні 2005 року незаконно звільнено з-під варти Леоніда Редько, який будучи діючим працівником міліції, здійснював напади у складі організованого бандитського формування, яке діяло на території Одеської області. Його участь у кримінальному групуванні було виявлено співробітниками Управління внутрішньої безпеки МВС України, яким достовірно відомі причини та обставини звільнення Редька з-під варти, а також проведення досудового слідства.

Однак, наведені факти злісного порушення законодавства посадовими особами прокуратури Одеської області не цікавлять Генеральну прокуратуру.

Тільки звернення до засобів масової інформації викликають бурхливу реакцію представників Генеральної прокуратури.

Однак, не зважаючи на потужні намагання представників ГПУ разом з деякими посадовими особами за допомогою великого збільшуваного скла знайти у моїх діях склад бодай якогось проступку, з метою скомпрометувати мене та примусити замовчати, я буду продовжувати відкрито звертатися до всіх державних установ, які мають можливість підштовхнути Генерального прокурора виконувати вимоги чинного законодавства України. Оскільки, на жодне із звернень на Вашу адресу я не отримала відповіді. Перше звернення Генеральною прокуратурою України отримано 13.02.07 замовним листом, тобто для відповіді на нього порушені терміни передбачені Законом України Про звернення громадян, нагляд за виконанням вимог якого здійснює Генеральний прокурор України. На подальші  пять звернень, у тому числі відкриті, я також не отримала жодної відповіді та із бесіди з представником ГПУ зрозуміла, що наказ про звільнення це єдина і остаточна відповідь.

У наказі про звільнення прокурор області намагається спростувати наведені мною факти порушень законодавства, шляхом перекладання відповідальності на мене, а саме обвинувачення у безпідставності та голослівності, хоча троє співробітників не побоялися повністю підтвердити викладене мною.

Але, якщо по першому та другому зверненню можливо було так усе перекрутити, то по третьому, де йдеться про конкретні факти і конкретні карні справи, цього зробити було неможливо, тому воно залишилося поза увагою наказу.

На теперішній час прокуратура області перевіряє сама себе та про результати перевірки інформує ГПУ.

Враховуючи вищенаведені доводи, вважаю, що ті свавілля, які кояться у прокуратурі області, здійснюються або за Вашої мовчазної згоди або під Вашим особистим керівництвом. Також вважаю, що наказ про моє звільнення виданий в агонії, яка межує зі страхом відповідальності за власні вчинки, оскільки законних чесних методів спростувати оприлюднену мною інформацію немає.

У прокуратурі Одеської області вже давно діє хибна практика незаконного звільнення співробітників та втягування їх у тривалі судові розгляди. А за цим прокуратура незаконно та безпідставно не виконує судове рішення про поновлення на роботі, які набули чинності. Як мені відомо, на Вас -  Генерального прокурора України - Державна виконавча служба вже неодноразово накладала штрафи за злісне невиконання судових рішень.

Після вищевикладенного, просити у Вас допомоги не хочеться, проте з надією вимагатиму, аби Ви навели порядок в органах прокуратури згідно законодавства. Майже у всіх законах України відзначено, що нагляд за виконанням їхніх вимог здійснює Генеральна прокуратура. А як можна наглядати за іншими, коли Прокуратура сама постійно порушує закони!

 

Старший прокурор відділу забезпечення участі в судах управління представництва в судах та захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень прокуратури Одеської області      

  А.О. Горяйнова

 Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

Ultra Music Festival 2012. Photo by Rutger Geerling

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100