ТЕМА

У Києві вилучили 400 тис. доларів "воровського общака" і заочно повідомили про підозру "злодію в законі"

26 мая 2020 | 12:36

распечатать        комментарии [0]       добавить в

У Києві заочно повідомили про підозру "злодію в законі" на прізвисько "Андрій Львівській" або "Нєдєля" й під час обшуків виявили 400 тисяч доларів "общака", зброю, "чорнові" записи та документи, що можуть свідчити про вчинення злочинів. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Національної поліції України.


"…проведено 45 санкціонованих обшуків за місцями мешкання підозрюваного, осіб із його оточення та в їх автомобілях. Обшуки відбувалися на території кількох областей у межах кримінального провадження, що розслідується за фактом умисного вбивства чоловіка, тіло якого з вогнепальними поранення голови виявили в автомобілі у центрі столиці на початку жовтня 2009 року", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що вбитим виявився друг та бізнес-партнер підозрюваного. Познайомилися вони під час злочинної діяльності, а в подальшому між ними виник фінансовий конфлікт. На той час "Андрій Львівський" прагнув отримати найвищий статус у злочинній ієрархії, а його товариш збирався ініціювати так звану "сходку" та поскаржитися на нього лідерам кримінального світу. У разі такого зібрання підозрюваний не зміг би отримати статус "вора в законі", тому він вирішив позбутися свого компаньйона. Ретельно спланував злочин та разом з іншими особами вбив чоловіка. Через певний час "Андрія Львівського" затримали, але відпустили через відсутність доказів.

"Через кілька років після вбивства, у жовтні 2012 року, підозрюваного "коронують" і надають статус "вора в законі". З того часу він контролює діяльність злочинних груп, "тіньові" схеми реального сектору економіки та відповідає за кримінальний "общак", - додається у повідомленні.

Повідомляється, що для того, аби не допустити витоку інформації, до розслідування було долучено обмежене коло осіб.

Упродовж останніх півроку оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції та прокурори Офісу генерального прокурора України наполегливо працювали над цією справою у цілковитій таємності.

Проведено ряд експертиз, допитів свідків та очевидців тодішньої події, аналіз телефонних з’єднань та маршрутів пересування підозрюваного, загиблого та інших учасників злочину, встановлено їх місця проживання, а також місця знаходження частини коштів так званого "общака". Завдяки цьому поліцейським вдалося зібрати обґрунтовані докази причетності "вора в законі" "Андрія Львівського", також відомого як "Нєдєля", до умисного вбивства свого бізнес-партнера.

"В ході проведення негласних слідчо-розшукових заходів встановлено, що частина коштів так званого "общака" зберігається у банківській скриньці однієї з фінансових установ. За результатами проведення санкціонованих судом обшуків правоохоронці вилучили 400 тисяч доларів США, записи із зазначенням того, на що використовувалися ці гроші, зброю, в тому числі і ту, яка була ретельно захована, коштовні та цінні речі, записи "чорнової" бухгалтерії, документи, що можуть свідчити про причетність підозрюваного та осіб із його оточення до вчинення цього та ряду інших злочинів, автомобілі, у тому числі і броньовані, комп’ютерну техніку, старовинні ікони та речі сакрального мистецтва", - підсумовується у повідомленні.

Так, під час слідства буде встановлюватися походження коштів, за які були придбані нерухомість, автомобілі, цінні та коштовні речі.

На підставі зібраних доказів "вору в законі" було заочно повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбачено ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. У зв’язку з відсутністю підозрюваного на території України підготовлені матеріали для його оголошення у міжнародний розшук.

Під час слідства буде перевірятися причетність підозрюваного до скоєння інших злочинів.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Павел ПАЩЕНКО

6 октября 2000 года. Торжественное вручение наград украинским олимпийцам. В кадре тогдашнее высшее руководство страны: Президент, председатель парламента, премьер-министр. В Украинском доме обстановка непринужденного веселья.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100