ТЕМА

Корінне населення арктичної зони Росії просить Ілона Маска бойкотувати "Норнікель"

08 августа 2020 | 09:33

распечатать        комментарии [0]       добавить в

Вони вимагають не робити закупівлі у компанії, доки та не відшкодує екологічні збитки.


 

Группа корінних мешканців арктичної зони Росії просить засновника Tesla та SpaceX Ілона Маска не робити закупівлі у гірничодобувної компанії "Норнікель", доки остання не відшкодує екологічні збитки, нанесені їхнім землям.

Про це пише Bloomberg.

"Землі корінних народів, присвоєні компанією для промислового виробництва, тепер нагадують пейзаж як на Місяці. Традиційне використання цих земель більше неможливе", - йдеться у зверненні Aborigen Forum.

Группа просить "Норнікель" оцінити збиток від масштабного розливу палива в Арктиці, яке відбулося на початку цього року, переглянути свою політику щодо корінних народів та рекультивувати забруднені території на пів острові Таймир у Мурманській області.

Звернення зроблено після того, як Маск минулого місяця пообіцяв "гігантський контракт" компаніям, які добувають нікель екологічним способом. За даними BloombergNEF, постачання металу, який є ключовим компонентом акумуляторів електромобілів, можуть припинитися вже в 2023 році. 

Лист посиляює тиск на російську компанію-гіганта, яку давно критикують за екологічні показники. "Норнікель" намагається уникнути штрафу в $2 млрд за розлив палива в травні.

Нагадаємо, що в Норільську в ріку вилилося близько 20 000 т нафтопродуктів у результаті аварії на ТЕЦ. Було оголошено федеральну надзвичайну ситуацію.
 Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

Есть в Мексике, вблизи городка La Isla de la Munecas известный среди туристов Остров кукол. На нем поселился странный человек Дон Джулиан Сантана. Он переехал из городка на ПМЖ, захватив с собой единственное - кукол, которых чудак собирал на помойках. Своих любимцев он развешал по всему острову: необычное и зловещее зрелище. Подробности смотрите здесь: http://bigpicture.ru/?p=47743

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100