|
||||
Вбивайте мовчки01 марта 2023 | 23:53 , Олег Ельцов. ТЕМА
БПЛА, який впав в Московській області, схожий на UJ-22 Airborne українського виробництва, стверджують ТГК. Воно, звісно, приємно. Але навіщо? Росіяне переплітаються й здадуться? Та ні, у їхніх очільників нова мантра. Раніше вони воювали аби звільнити українців від бендерівців, тепер - захищають расєю від нападу України й НАТО. І от з'являються наші безпілотники під москвою і пітером. Посіяне співставляють ці події із лякалками пропагандистів й переконуються: нема чого робити - слід воювати, боронити рідний дім.
Не раз про можливі обстріли російської інфраструктури заявляв Подоляк, високі чиновники в погонах.
Це хибна стратегія, якщо звісно вона не покликана посилити бойовий дух ворога. Може саме цьому партнери не дають нам далекобійну зброю?
Є чим вгатити - бийте тихесенько без зайвої реклами, головне щоб влучало куди слід.
От ми не перший місяць стріляємо по Білгородщині, благо військових об'єктів там повно. Місцеві перелякані, навчання онлайн, багато людей з'їхало - і що? Для решти росіян ці обстріли не існують, бо про них не пише медіа. Нехай так буде всюди за порєбріком. Але без зайвого піару з нашого боку - це шкодить.
комментарии [1]
06.03.2023 11:40 Скрімер
Підтримую автора на 100%. Таки так. ПОпри багато перемог, в інформаційній складовій наші очільники все ще керуються завичними принципами "шоу", а не принципами війни.
также читайте[05.05.2026] [30.04.2026] [22.04.2026] [19.04.2026] [10.04.2026] [02.04.2026] |
по темеЯк позбутись неповносправного Пишного?24. 06. 2026 | 12:06 , ТЕМА Россия будет гореть дальше и больше: арифметический факт15. 06. 2026 | 08:27 , ТЕМА Генерала-ватника ГУБОЗ МВС затримали спецслужби Польщі26. 05. 2026 | 16:53 , ТЕМА Як нам розбудувати суверенну Україну?14. 05. 2026 | 14:23 , Олег Єльцов, ТЕМА США-Китай: не время для конфронтации13. 05. 2026 | 16:04 , ТГК Головнин из Токио
24 июня 2026
23 июня 2026 [14:05] фототема (архивное фото)
© фото: Олег Ельцов
Патагония, Чили. | |||