ТЕМА

Очільник Дарницького ТЦК влаштував дебош напідпитку

05 июня 2023 | 10:58

Полковник Руслан Тригуб був помічений напідпитку під час комендантської години в Золочівській ОТГ Бориспільського району. Як повідомляє "Прямий" очільник Дарницького ТЦК, прибув полковник на чужу територію задля проведення дозвілля.


Відбувалося це вночі, з 03.05.2023 на 04.05.2023 року. На зауваження охорони, про те, що ділянка знаходиться в оренді і розпиття спиртних напоїв є порушенням закону, пан Тригуб відреагував агресивно, почавши нівечити паркан ділянки та погрожувати своїми родинними зв’язками з Начальником Бориспільского РТЦК, після чого всеприлюдно пообіцяв створити проблеми. 

Вранці 04.05.2023, я повідомляє "Прямий" на територію ділянки прибули співробітники Бориспільського РТЦК під головуванням старшого лейтенанта Міхеєва і почали вручати повістки охороні та робітникам, що здійснювали прибирання сміття, залишеного вночі Тригубом. 

Заступник Бориспільського РТЦК повідомив, що відпрацювання ділянки – це вказівка керівника Бориспільського РТЦК. Далі, на ділянку прибув і сам Руслан Тригуб, ймовірно на службовому авто, яке раніше було зареєстровано як швидка допомога приватної медичної клініки "Добробут".

На місце події було викликано ВСП (Військова служба правопорядку України). На їх запит Руслан Тригуб відповів, що він не є військовослужбовцем. Інші дві особи у формі з компанії Тригуба були встановлені та перевірені на вміст алкогольного сп’яніння, факт алкогольного сп’яніння був підтверджений на місті. 

Особи у формі були ідентифіковані як військовослужбовці Дарницького ТЦК і підлеглі начальника ТЦК, полковника Руслана Тригуба. 

На відео громадянин Тригуб підтвердив, що впливав на Бориспільский РТЦК для роздачі повісток охоронцям приватної території, які напередодні зробили йому зауваження. Більше того, на вимогу співробітників ВСП пан Тригуб не надав рапорт про відпустку, посилаючись на той факт, що він не є військовослужбовцем, а є просто цивільною особою і тому рапорт йому не потрібний. 

Згодом, рапорт про відпустку все ж таки був оприлюднений.

Як пише "Прямий",  рапорт про відпустку Тригуба був підписаний його заступником, проте, військова особа, яка обіймає нижчу посаду та має нижче звання, не може видавати накази відносно свого керівництва. А відтак, можна припустити, що даний рапорт є нікчемним.


Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

На снимке второй гидроагрегат Саяно-Шушенской ГЭС, с которого всё и началось. Новенькие леса из досок на останках механизмов сделаны для удобства следственной бригады, которая работает на месте. Пока не закончена эта работа, ни о каком дальнейшем продвижении по восстановлению работы Станции не может быть и речи. Разные люди называют разные сроки ввода в действие первых трех агрегатов, которые пострадали меньше остальных. Вся Саяно-Шушенская заработает в прежнем режиме лет через пять, не раньше. Только находясь здесь, понимаешь какую колоссальную работу предстоит сделать. Кажется, легче построить новую станцию, чем разобрать это гигантское количество искореженного металла и восстановить машинный зал.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100