ТЕМА

Кухарка та мобільний зв’язок

10 сентября 2019 | 18:10 , Олег Ельцов. ТЕМА

распечатать        комментарии [3]       добавить в

Пане Богдан, не дозволяйте Зе відкривати рота у публічних місцях! Зробіть щось: нехай замотає горло хустинкою й поскаржиться на ангіну, нехай не з’являється перед камерами... Бо коли лідер держави надає команду обласному очільнику якнайшвидше вирішити питання мобільного зв’язку – це не смішно, це боляче і соромно – не лише за нього, а за цілу державу.


«Команда Зе» повідомляє в офіційному каналі Телеграм: «Володимир Зеленський поставив завдання Віталію Ковалю (свіжеспечений очільник Ровенської ОДА-авт.)— забезпечити якісний мобільний зв’язок та Інтернет.

«Коли ми їхали до вас, взагалі не було зв’язку. А про Інтернет — зовсім мовчу. Зв'язок та Інтернет у сучасному світі повинен бути у кожному куточку України. Я дуже вас прошу, Віталію, почніть, будь ласка, з цього — зробіть це якнайшвидше», — підкреслив Глава держави.»

Хтозна, може Зеленський вважає, що хліб росте на деревах, а мобільний зв’язок б’є прямо з земних надр… Але більшість притомних людей з базовою освітою відає, що мобільний зв’язок використовує принцип електромагнітного випромінювання. А послугами з надання такого зв’язку опікуються комерційні компанії – оператори, яких можна перелічити на пальцях однієї руки. Й жодна з них не належить державі. Губернатори також не мають до них жодного стосунку, якщо вони не є співвласниками цих компаній. Скажіть мені: ЯК губернатор може у будь-який спосіб впливати на розвиток мереж мобільного зв’язку?! Що верзе Президент й навіщо? Вова, мовчи!..

Також не зрозуміло у який спосіб просувався Зе з Києва до Рівного. Якщо літаком, то напевно ані Водафон ані Київстар на висоті понад кілька кілометр працювати не будуть. Сподіваюся, прес-служба Президента проінформує про це боса. Можливо Зе їхав автом. Якщо зв’язку не було на трасах – це теж нормально. Станції мобільних операторів більшою частиною «прив’язані» до населених пунктів. Якщо Зе не задовільнило, що вздовж українських міжміських трас мобільний зв’язок переривчастий або відсутній взагалі, то прес-служба має йому повідомити: це відбувається тому, що ми дуже бідна держава з одними з найнижчих тарифів послуг мобільних операторів. Взагалі невідомо, як за такі гроші вони примудряються не лише надавати послуги, а ще й розвивати свій бізнес.

Й ще пану Зеленському слід знати, перш ніж ляпати бозна що на всю країну: радіус покриття базових станцій операторів напряму залежить від довжини радіохвилі, на якій працює зв’язок. Нині він дуже скромний. Можна, звісно поліпшити ситуацію революційно. Якби оператори могли перейти в інший хвильовий діапазон, то відстань між базовими станціями можна збільшити, отже – знизити капіталовкладення оператора. І тоді за ті самі гроші можна значно поліпшити покриття мобільним зв’язком територію країни, включаючи й автотраси, віддалені від населених пунктів.   Але для цього має з’явитися рішення парламенту, потім – рішення Кабміну, потім – профільних відомств щодо надання операторам мобільного зв’язку у користування діапазону радіочастот, які нині їм недоступні, бо зарезервовані за військовими. Зазначу: всі перелічені відомства є складовими державного організму, до якого і слід апелювати Президенту, схвильованому поганим покриттям України мобільним зв’язком. Й повторимося: А губернатори до надання дозволів на використання діапазонів радіочастот комерційними структурами не мають жодного відношення.

От що відбувається, панове, коли неосвічені юристи, які все життя працювали коміками, стають президентами й починають керувати державою…

Може прес-служба Президента не в повній мірі донесла до пересічних думку боса? Може Зе натякав губернаторові, що він має вирішувати питання так, як це робить Президент із "АрселорМітал", аби під загрозою кримінального переслідування вирвати у власника десятки мільйонів на соціальні портеби рідного для Президента міста? Тоб-то, в принципі, можна нагнати в офіси операторів мобільного зв'язку підлеглих пана Баканова, відкрити кримільнане провадження й не закривати, допоки оператор не втстановить базові станції на всій протяжності траси Київ-Рівно. Звісно: так можна. Щоправда, там ми можемо взагалі позбутися мобільного зв'язку як такого. От, скажімо, "АрселорМітал" вже розпочав виведення валюти з країни... А Зе буде й надалі розповідати іноземним капіталістам як це чудового - робити бізнес в Україні.комментарии [3]

17.09.2019 17:26     Ниочем Статья ниочем написанная порохоботом с критикой президента.
Из всего изложенного суть вырисовывается в том что у операторов связи низкие тарифы. Вы с ума сошли? Тарифы растут каждый месяц в геометрической прогресии. Почему не говорите что у народа зарплаты маленькие??? Понапихивали в тарифы интернета который нафиг не нужен например пенсионеру, а платить он должен за все.
Что касается комментариев про Кучму, то в жопу нас загнали Янукович и Порошенко, но никак не Кучма!
11.09.2019 15:16     для UMC а разве я спорю? Конечно, можно делать, как Кучма и Зе. Только от этого мы лучше жить не станем. Мы будем жить в той же жопе, в которую загнал нас Данилыч и путь в которой углубляет Зеленский
10.09.2019 20:28     UMC Президент не влияет? Автор просто не в курсе. Когда Кучма решил, что на свою дочку "заведет" компанию мобильной связи (Киевстар), он просто забрал у других уже распределенные частоты и был день, и стал Киевстар. Так что, если президенту нужно, тои вышки вырастут по всему маршруту.
Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

Зоя Мельник. Опальна патрульна поліцейська

21. 08. 2019 | 09:20

Це інтерв’ю з відомою в Одесі патрульною поліцейською Зоєю Мельник було записано по телефону за кілька годин до того, як вона виклала у фейсбуці свій резонансний пост. Планували поговорити із Зоєю про захист прав дітей, але вийшла, передусім, розповідь про провал реформи поліції, що триває вже майже п’ять років. Показники – протоколи та плани по штрафам – і «візитівки» (хабарі), схоже, переважили цінність життя та здоров’я громадян, і поліція вже не поспішає на виклики. Іноді патруль доводиться чекати по три-чотири години. Тому ж, хто за показниками не женеться та публічно виявляє незгоду, створюють нестерпні умови роботи. До особливо норовливих, таких як Зоя Мельник, яка здаватися ніяк не бажає, підсилають провокаторів, погрожують «звернути увагу» на їхню сім’ю.

фототема (архивное фото)

© фото: Noname

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100