ТЕМА

За стрілянину по велосипедисту поліцейському світить від 3 до 8

09 декабря 2020 | 09:03

До суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього заступника командира роти батальйону Управління патрульної поліції в Рівненській області.


Слідством встановлено, що вночі 10 серпня 2020 року правоохоронець усно пред’явив вимогу велосипедисту, який рухався однією із вулиць міста Рівного, зупинитися. Проте, після відмови громадянина поліцейський розпочав переслідування, у ході якого без попередження здійснив два постріли гумовими патронами в бік потерпілого із пасажирського вікна патрульного автомобіля.

Завдані тілесні ушкодження відносяться до тяжких по критерію небезпеки для життя.

30 жовтня 2020 року правоохоронцю було повідомлено про підозру.

Таким чином, поліцейський обвинувачується у перевищенні службових повноважень, а саме умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, які супроводжувалися насильством, застосуванням спеціального засобу, за відсутності ознак катування, а також умисному заподіянні тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент його заподіяння (ч. 2 ст. 365 та ч. 1 ст. 121 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Noname

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100