ТЕМА

​Британія закриє Росії доступ до фінансових ринків у разі подальшої агресії проти України

23 февраля 2022 | 13:19

"Ми робимо все, що в наших силах, щоб стримати Путіна".


Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс заявила, що санкції проти Росії, у разі її подальшої агресії, будуть більш жорсткими.

Про це вона заявила в ефірі Sky News.

Трасс пояснила, що обмеження "будуть болючими" і передбачатимуть заборону на продаж російського суверенного боргу та санкції проти ключових російських олігархів та організацій.

"Повномасштабного вторгнення ми ще не побачили, але є чітке розуміння, що міжнародна спільнота посилить наші санкції, якщо президент Путін піде на ескалацію", – сказала міністерка.

"Ми чітко заявили, що збираємося обмежити доступ Росії до британських ринків. Будуть жорсткіші санкції проти ключових олігархів, проти ключових організацій, що обмежать доступ РФ до фінансових ринків у разі повномасштабного вторгнення в Україну... Ми робимо все, що в наших силах, щоб стримати Володимира Путіна", - додала Трасс.

Нагадаємо, Велика Британія та США домовилися про запровадження санкцій проти Росії в разі її вторгнення до України, що будуть більш далекосяжними, ніж ті, які обговорювались раніше.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Олег Ельцов

11 августа. Киев. На пресс-конференции министра Юрия Луценко біло тесно от журналистов и микрофонов. Главный мессадж Луценко: в Кабмине под предводительством Януковича ему "будет работать неприятно", но он останется, "чтобы продолжить борьбу". Пресса, кажется, такой выбор одобрила.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: