|
||||
На Львівщині відкрили нове газове родовище01 апреля 2022 | 21:43 "Російський газ піде за курсом їхнього корабля". У Львівській області відкрили нове газове родовище. Про це повідомив голова ОВА Максим Козицький у Telegram. "Пригадуєте вчорашні звуки, схожі на вибухи, через які багато хто на Львівщині не спав пів ночі? Сьогодні вже можу сказати: це звуки, під які російський газ піде за курсом їхнього корабля", – написав він. Козицький додав, що родовище вже відкрито офіційно, а далі буде нарощуватися видобуток.
также читайте[23.06.2026] [18.06.2026] [18.06.2026] [17.06.2026] |
по темеОткосить от армии по броне станет сложнее26. 06. 2026 | 17:08 Франція терміново зупиняє АЕС26. 06. 2026 | 08:06 фототема (архивное фото)
© фото: .
Президент США Джон Кеннеди выступает в Берлине. 26 июня 1963 года. (Robert Knudsen, White House) | |||