ТЕМА

Рашисти будують дорогу по Арабатській стрілці

22 ноября 2022 | 08:24

Російська окупаційна армія розпочала будівництво дороги на косі Арабатська стрілка з метою убезпечити постачання угруповання своїх військ на лівобережній частині України та в анексованому Криму.


Про це повідомив Центр національного спротиву (ЦНС).

Після відступу з правобережної частини Херсонської області автомобільна дорога з Криму через Армянськ більше не є безпечним шляхом сполучення для окупантів.

Саме з цієї причини російські війська розпочали будівництво дороги на Арабатській стрілці, куди не може дістати далекобійна артилерія Збройних сил України.

У ЦНС повідомили, що окупантам допомагає колаборант Олександр Пономарьов, який раніше обіймав посаду голови Стрілецької сільської ради.

Коса Арабатська стрілка — вузька смужка землі, яка відокремлює озеро Сиваш від Азовського моря. Коса тягнеться від крайнього півдня Херсонської області до Криму.

Довжина Арабатської стрілки становить понад 113 кілометрів, а ширина від 270 метро до 8 кілометрів. Косою проходить шлях із Генічеська (Херсонська область) на Керченський півострів.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Павел ПАЩЕНКО

Нет, это не Шумахер. Он значительно круче!

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: