ТЕМА

Київрадаперенесла розгляд передачі "Екопарку Осокорки” під забудову

09 декабря 2021 | 14:54

Його зняли з розгляду, але запланували на 16 грудня.


Київрада на засіданні 9 грудня не стала розглядати передачу "Екопарку Осокорки" під забудову. Про це повідомляє позаштатний кореспондент LB.ua.

Це питання було включено до порядку денного учора. За даними джерел LB.ua, за включення до порядку денного нібито збирав підписи голова екологічної комісії і представник "Столиці груп" у Київраді Денис Москаль. "Столиця груп" є забудовником екопарку. 

7 грудня Москаль збирав підписи, і 8 грудня, напередодні сесії, питання з'явилося в невідкладних – тобто тих, які поза заявленим порядком денним.

Після розголосу в соцмережах та медіа проєкт зняли з розгляду. Буде створена комісія, куди увійдуть всі зацікавлені депутати та фракції, щоб обговорити проєкт. І 16 грудня його таки винесуть на заплановану сесію.

Нагадаємо, на місці зеленої зони на столичних Осокорках залишились недобудовані збанкрутілим банком "Аркада" житлові комплекси. Скандальний ЖК "Патріотика на озерах" передбачає забудову території між озерами Тягле і Небреж, проти чого багато років виступають мешканці району та представники ініціативи "Екопарк Осокорки".

Учора зʼясувалося, що на сайті Київської міськради з'явився проєкт рішення про вирішення соціального питання добудови та передачі квартир інвесторам ЖК "Еврика", ЖК "Патріотика" та ЖК "Патріотика на озерах" згідно з Меморандумом від 7 квітня 2021 року.

Відповідно до документу, міська влада відмовляється від низки апеляційних та касаційних позовів щодо земельної ділянки Екопарку "Осокорки" і передає землі забудовнику.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: АР

Фанат команды «Newcastle United» радуется тому, что его команда получила путевку в Премьер-лигу еще до матча с командой «Sheffield United» в Ньюкасле, Англия, 5 апреля. Photo/Scott Heppell

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: