ТЕМА

Україна налагодила виробництво ефективних мін

14 января 2023 | 18:24

На фронт уже надійшли перші партії осколкових мін для артилерії калібру 82 мм, виробництво яких «Укроборонпром» розгорнув за кордоном, на потужностях однієї з країн НАТО.


Про це повідомила речниця «Укроборонпрому» Наталія Сад на брифінгу в Медіацентрі Україна.

«Ми вже встигли відвантажити нашим захисникам та захисницям перші партії. Йдеться вже про десятки тисяч цих мін, які поїхали на передову. Я більш ніж переконана, що вони вже знайшли своє бойове застосування», — сказала речниця.

За її словами, наразі «Укроборонпром» працює над нарощенням обсягів виробництва цієї 82-мм міни для того, щоб повністю покривати потреби Збройних сил у цьому типі боєприпасів.

Речниця зазначила, що виготовлення власної 82-мм осколкової міни Україна налагодила вперше за 31 рік незалежності. Щоб убезпечити виробничий цикл і трудові колективи, виробництво розгорнули на потужностях однієї з країн НАТО.

У концерні запевняють, що ці вдосконалені міни «в рази» кращі за штатні. Кількість осколків у покращених мінах у 2-2,5 раза більша за стандарт.

Артилерійська осколкова міна 82 мм призначена для ураження живої сили ворога з міномета на відстані до 4,5 кілометра.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

30 июня 1922 года. Вашингтонский полицейский Билл Нортон замеряет расстояние от коленки до края купальника у отдыхающих. Оно не должно было превышать шесть дюймов.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100