|
||||
Іран та Оман вирішили підзаробити на війні Трампа22 мая 2026 | 08:33 Пальне не буде дешевшати, навіть, якщо буде укладена мирна угода США з Іраном найближчим часом.
🇮🇷 Іран вводить плату до $2 млн. за проходження через Ормузьку протоку.
🇴🇲 Про це він домовляється з Оманом.
🛳️ Це може спричинити значні витрати для судноплавних компаній.
💬 «Іран і Оман мають мобілізувати всі свої ресурси для забезпечення безпеки та ефективного управління судноплавством», — заявив посол Ірану у Франції.
также читайте[25.05.2026] [23.05.2026] [20.05.2026] [20.05.2026] [19.05.2026] |
по темеООН - все?..31. 05. 2026 | 13:44 Трамп утверждает, что он самый умный31. 05. 2026 | 08:51 Медведев беснуется:29. 05. 2026 | 14:44 Медведев прокомментировал инцидент с БПЛА в Румынии немножко матом. Родинні зв'язки між НАБУ й ВАКС29. 05. 2026 | 10:33 , ТГК Bond News фототема (архивное фото)
© фото: .
Спецоперация американских военных в Афганистане: перекур. Фото Марко ди Лауро. | |||