|
||||
Антивакцинатори вийшли на мітинг у центрі Києва і перекрили рух біля Верховної Ради03 ноября 2021 | 09:38 Учасники акції намагалися пікетувати супермаркет. Вранці 3 листопада в центрі Києва "антивакцинатори" зібралися на мітинг проти щеплення від коронавірусу. Про це повідомляє кореспондент LB.ua. Раніше в групах противників вакцинації анонсували акції протесту в Києві та Львові. Зазначалося, що люди з'їдуться з різних областей країни. Близько 8 ранку кілька сотен людей пройшлися центром столиці - до Верховної Ради та Кабінету міністрів. Вони тримали в руках плакати з написами: "Ні примусовій вакцинації!", "Моє тіло - мій вибір і моі права", "Скажи "ні" ковід-паспортам" та інші. Учасники акції - без масок. Деякі з них - представники релігійних організацій. также читайте[23.06.2026] [18.06.2026] [18.06.2026] [17.06.2026] |
по темеОткосить от армии по броне станет сложнее26. 06. 2026 | 17:08 Франція терміново зупиняє АЕС26. 06. 2026 | 08:06 фототема (архивное фото)
© фото: УНИАН
Володарка призу глядацьких симпатій IX Міжнародного фестивалю Пані Україна-2008 (Mrs. Ukraine Open) Маргарита Колганова (Луганськ) на телезаписі фестивалю у Донецьку, в п'ятницю, 23 січня 2009 р. У цьому проекті взяли участь 16 успішних, талановитих жінок, що представляють регіони України та сусідні країни Росію, Білорусь, Литву та ін. Фото УНІАН | |||