ТЕМА

ЄС вдарив по раші новими потужними санкціями

08 апреля 2022 | 00:10

Євросоюз затвердив п’ятий пакет санкцій проти Росії після свідчень про звірства росіян у Київській області. Про це повідомляє Французьке головування у Раді ЄС. Після публікації заходів в офіційному Віснику ЄС у п’ятницю заходи вступлять в силу.


Як і очікувалося, пакет міститиме нові персональні санкції проти російських олігархів, пропагандистів, військового та безпекового апаратів РФ та ключових осіб з промислового та технологічного сектору.

Також ЄС заблокує активи низки російських банків, запровадить ембарго на поставки в РФ зброї та низки високотехнологічних товарів на приблизно 10 млрд євро.

Країни ЄС також схвалили запровадження вугільного ембарго, але дата, коли воно набуде чинності поки невідома. Раніше агентство Reuters з посиланням на джерела повідомило про плани ЄС схвалити заборону на імпорт російського вугілля, але відстрочити на місяць набуття чинності ембарго.

Ембарго торкнеться низки інших товарів та сировини на суму 5,5 млрд євро щороку. 

В рамках п’ятого пакету російським суднам заборонять заходити до портів країн-членів Євросоюзу, а вантажним автоперевізникам – доступ на територію ЄС. Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: