|
||||
у Маріуполі збільшилась кількість окупантів і військової техніки12 ноября 2022 | 12:10 Місто перетворюється на головний військово-логістичний хаб та тилову базу росіян. У тимчасово захопленому Маріуполі фіксують зростання руху ворожих військових колон з технікою і боєприпасами, а також збільшення кількості військових РФ. Про це повідомив у Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. “Два дні поспіль в Маріуполі фіксуємо наслідки Херсонського відступу росіян. Стрімко збільшилась присутність військових окупантів. Також чергове зростання руху військових колон як з технікою, так і з боєприпасами. Щонайменше двічі на день колони вантажівок у кількості 40-60 автівок рухаються з напряму Мангуша на виїзд у напрямку Волноваха/Донецьк”, – йдеться у повідомленні. Якщо раніше окупанти рухались повз місто, то зараз прибувають та зупиняються безпосередньо в Маріуполі, заселяються у порожні будинки та квартири місцевих жителів. Також у Маріуполі збільшується кількість техніки, яку частково паркують за звичкою прямо в житлових кварталах, неподалік власного розміщення. “Можна стверджувати, що після Херсона Маріуполь впевнено перетворюється на головний військово-логістичний хаб та тилову базу окупантів”, – заявив Андрющенко. также читайте[17.06.2026] [12.06.2026] [11.06.2026] [11.06.2026] [10.06.2026] |
по темеВ Токио - загадочный труп23. 06. 2026 | 14:05 , ТГК Головнин из Токио США и Японимая включились в гонку средней дальности22. 06. 2026 | 13:10 , ТГК Головнин из Токио Росіяне б'ють по власних дітях18. 06. 2026 | 12:55 фототема (архивное фото)
© фото: Олег Ельцов
Замок Шинборнов-Бугеймов в 20 км от Мукачево. | |||