|
||||
Тариф за "білий квиток" незмінний: п'ять тисяч доларів08 апреля 2024 | 14:46 Викрили "на гарячому" і затримали 40-річну колишню медсестру одного із медичних закладів Полтавської області, яка організувала схему з оформлення фіктивної інвалідності, зокрема і для бажаючих уникнути мобілізації. З охочих отримати такі документи зловмисниця брала 200 тисяч гривень. Про це повідомили у Національній поліції. "Оперативники Харківського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України встановили інформацію про незаконні оборудки 40-річної жінки, яка в минулому працювала медичною сестрою в одній з лікарень Полтави. Вона, пропонуючи вплинути на лікарів, гарантувала оформлення другої групи інвалідності. В обмін за таку послугу жінка отримувала 200 тисяч гривень. З’ясувалося, що серед "фіктивних" людей з інвалідністю були і ухилянти", –зазначили правоохоронці. также читайте[17.06.2026] [12.06.2026] [11.06.2026] [11.06.2026] [10.06.2026] |
по темеВ Токио - загадочный труп23. 06. 2026 | 14:05 , ТГК Головнин из Токио США и Японимая включились в гонку средней дальности22. 06. 2026 | 13:10 , ТГК Головнин из Токио Росіяне б'ють по власних дітях18. 06. 2026 | 12:55 фототема (архивное фото)
© фото: Олег Ельцов
Вакансия для выпускницы Оксфорда | |||