|
||||
Слов’янск наш!08 июля 2014 | 11:43
Суха та об'ємна статистика від Ігора Тихолаза щодо «безкровного» прориву сепаратистів зі Слов’янська. із 18 слов'янських танків до Краматорська дійшов 1 (один). Але і того дорогою до Донецька просрали. Зламався. Ще один танк (останній, перекинутий зі Сніжного) згорів при спробі знову штурмувати донецький аеропорт. Решта коробочок - тільки в Луганську. Із 4-х самоходок НОНА доїхали дві. З боєзапасом 3 боєкомплекта...
З погляду сепаратора-учасника подій це виглядає таким чином. В ТЕМУ: Хто залишився воювати після Слов’янська? Фото бронетанкового розгрому банди Стрєлкова
также читайте[30.04.2026] [22.04.2026] [19.04.2026] [10.04.2026] [02.04.2026] [01.04.2026] |
по темеРоссия будет гореть дальше и больше: арифметический факт15. 06. 2026 | 08:27 , ТЕМА Генерала-ватника ГУБОЗ МВС затримали спецслужби Польщі26. 05. 2026 | 16:53 , ТЕМА Як нам розбудувати суверенну Україну?14. 05. 2026 | 14:23 , Олег Єльцов, ТЕМА США-Китай: не время для конфронтации13. 05. 2026 | 16:04 , ТГК Головнин из Токио Миндич – это хорошо05. 05. 2026 | 12:10 , Олег Ельцов. ТЕМА
23 июня 2026
[14:05] фототема (архивное фото)
© фото: Noname
| |||