ТЕМА

У Франції стартує амбітна велореформа

01 ноября 2018 | 14:13

Власникам велосипедів буде надано «свідоцтво про право власності», аналогічне автомобільним документам. Якщо ж велосипед буде продано, то свідоцтво разом з новим майном перейде до нового власника. Реєстраційний номер, який буде внесено у форму свідоцтва, зчитуватиметься електронними приладами. Також він спростить пошук вкрадених велосипедів.


План



Ці пропозиції – частина програми «PlanVélo», яка буде повністю підготовлена ​​урядом Франції до кінця 2018 року. Програма націлена на збільшення кількості коротких поїздок, що здійснюються на велосипедах (від сьогоднішніх 3% до 9% до 2024 року). Очікується, що ця програма набере чинності в 2020 році.

 

Крім створення розвинених мереж велосипедних доріжок, у план включені заходи безпеки і програма навчання дітей велоїзди вже в початковій школі. Для зручності користувачів національну залізничну компанію SNCF зобов’язали створити на станціях безпечні велосипедні парки.


В маси


Уряд також розглядає можливість введення фінансових стимулів для тих, хто вибрав велосипед як засіб пересування на роботу. Вони будуть подібні до тих, що надаються працівникам, які обрали для пересування громадський транспорт (вони отримують за це 400 євро на рік).


Крадіжки
 

Французька асоціація велосипедистів VéloPerdu стверджує, що на 21 млн велосипедів у Франції щорічно відбувається 400 000 велокрадіжок. Очікується, що програма допоможе істотно зменшити кількість крадіжок, оскільки продати крадений велосипед буде набагато складніше.


Велосипед – зручний і здоровий спосіб пересування, який легко адаптувати до умов сіл, невеликих і середніх міст. Приклад Франції показує, що вигод у велотранспорту достатньо, щоб держава задумалася про зміну своєї транспортної стратегії.


Джерело



Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: УНИАН

Народний депутат України Петро Порошенко в сесійній залі Верховної Ради України в Києві у вівторок, 6 лютого 2007 р. 3 лютого 2007 р. Петру Порошенку було відмовлено в перетині кордону Російської Федерації. Інцидент відбувся в аеропорту Пулково (Санкт-Петербург), де Порошенку, прибулому чартерним рейсом з приватним візитом, повідомили, що він оголошений персоною нон-грата, у зв'язку з чим в'їзд в РФ йому заборонений. Згідно з наявної інформації, інцидент з народним депутатом України можна вважати відповідною реакцією російської сторони на зарахування в списки персон нон-грата депутатів Держдуми Володимира Жириновського і Костянтина Затуліна. 22 грудня 2006 р. в ході візиту президента РФ Володимира Путіна до України глава держави особисто звертався до Віктора Ющенка з проханням посприяти у виключенні із списку персон нон грата цих політиків, але одержав відмову. Списки персон нон-грата існують в будь-якій державі. До осіб, чий в'їзд небажаний, відносяться три категорії громадян: помічені в антидержавній діяльності, що вчинили на території приймаючої держави злочин, доведений судом, або якщо іноземний громадянин перебуває в міжнародному розшуку. Фото Євгенія Орловського

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: