|
||||
![]() |
||||
Журналіст Бутусов отримав гарбуза від МО11 декабря 2020 | 17:03 Щира ідея долучитиЮрий Бутусов до роботи у межах Міністерства оборони не передбачала пропозиції йому посади заступника, 1-го заступника, міністра оборони. Для подібної швидкої кар’єри мають бути відповідні професійні підстави, які, за оцінкою кадрового органу МОУ, у кандидата Бутусова поки відсутні. За результатами розмови з шановним журналістом сьогодні, кадрові служби змушені повідомити про відсутність вакансій, відповідних рівню його амбіцій, котрі наразі перевищують його рівень необхідних компетенцій.
Призначення на посади в Міноборони здійснюється відповідно до законів України і ця процедура не може бути переглянута.
Порядок призначення на посади не передбачає винятків ані для людей, які вважають, що міністр оборони може призначати «міністра оборони», ані для авторів чудесних «програм», в яких поради космічного масштабу межують з космічного масштабу некомпетентністю, ані для людей з «комплексом Наполеона».
Менше з тим, цілком, можливо, це все ще лише непорозуміння, викликане хвилею емоцій.
Висловлюємо сподівання, що в разі прийняття Юрієм Бутусовим пропозицій відповідно до рівня теперішньої компетенції, його здібності дозволять швидко набути фаховості, зробити кар’єру та просунутися на вищі посади в МОУ.
Прес-служба МО
также читайте[27.08.2025] [25.08.2025] [25.08.2025] |
![]() |
по темеНа американском фестивале зажмурили россиянина04. 09. 2025 | 08:47 Трамп пояснив, чому не запроваджує нові санкції проти Росії04. 09. 2025 | 08:38 Марко Рубіо вводить світ в оману за допомогою ШІ03. 09. 2025 | 07:28 ChatGPT стал соучастником убийства30. 08. 2025 | 08:55 фототема (архивное фото)
© фото: Олег Ельцов
Капец зиме! |
||
![]() |
||||
новости | архив | фототема | редакция | RSS © 2005 - 2007 «ТЕМА» |