ТЕМА

Одеський авторитет потрапив в клешні поліції

14 декабря 2020 | 09:14

В Одесі затримали озброєнного кримінального авторитета. Він намагався впливати на криміногенну ситуацію в регіоні. Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції.


Повідомляється, що чоловік потрапляв у поле зору правоохоронців у 2017 році. Тоді за незаконне зберігання наркотичних засобів та вогнепальної зброї Комінтернівський районний суд засудив його до трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном один рік та три місяці. Під час перебування на іспитовому терміні  правопорушник вдався до хуліганства із застосуванням вогнепальної зброї, за що Суворовський  районний суд Одеси взяв його під варту, однак згодом змінив запобіжний захід на домашній арешт, що дало зловмисникові змогу вчинити злочин, про який йшлося на початку.

В автомобілі, на якому пересувався 30-річний виходець однієї з пострадянських країн Сходу, поліцейські виявили вогнепальну зброю та набої до неї. За висновком експерта, зброя виявилася бойовою і разом з набоями придатною до стрільби. Також встановлено, що вона була викрадена в одній з військових частин Одещини.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

Билл Рей, будучи фотожурналистом 'LIFE', в 1965 году провел несколько недель бок о бок с суровыми ребятами на мотоциклах, назвавшими себя 'Ангелы Ада'. Отснятые фотографии Рея подкрепляла статья его коллеги-писателя Джо Брайда, которому удалось лично побеседовать с героями проекта. Экстраординарный репортаж в итоге остался неопубликованным.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100