ТЕМА

Зеленський нагородив найкращого паролімпійця світу Крипака

17 сентября 2021 | 16:23

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України паралімпійцю Максиму Крипаку. Відповідний указ №471/2021 Зеленський підписав у четвер, 16 вересня.


"Кожен з вас герой. Тим не менше, особливо на Іграх у Токіо засяяла зірка Максима Крипака. Наш український плавець здобув сім нагород - це великий результат. Покращив рекорд, який тримався 11 років, і був визнаний найкращим спортсменом XVI Паралімпійських ігор. Ти наш герой і від сьогодні - Герой України", - сказав президент під час зустрічі з паралімпійцями у п'ятницю.

Крипака нагороджено за "визначні спортивні досягнення на XVI літніх Паралімпійських іграх у місті Токіо (Японія), виявлені самовідданість та волю до перемоги, утвердження міжнародного авторитету України".

Український спортсмен став найтитулованішим спортсменом токійської Паралімпіади, завоювавши сім нагород у плаванні, у тому числі п'ять золотих.

Він також має п'ять золотих і три срібні медалі Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро 2016 року.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

Местный инструктор по рыбной ловле бурно выражает свои чувства по поводу улова президента США Обамы на реке Галатин под Белградом. (Official White House photo by Pete Souza)

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100