ТЕМА

Підраховано вартість осійського металобрухту, підбитого ЗСУ

13 апреля 2022 | 14:01

В боях проти ЗСУ ворог втратив уже 5 тисяч одиниць техніки, які можна переробити на ресурс вартістю майже півсотні мільйона доларів За сім тижнів війни Збройні Сили України знищили уже 5 тисяч одиниць техніки орків.


Якщо в еквіваленті, це виходить близько 85 тисяч тонн брухту чорних та кольорових металів – 75 тисяч тонннержавіючої сталі, 2500 тонн алюмінію, 1000 тонн міді та 360 тонн титану і магнію. За поточними цінами такий ресурс коштує 45 мільйонів доларів. Такі підрахунки наводить Forbes.

Автори публікації з посиланням на фахівців металургійної галузі окремо наголошують, що "переробкою" такого металобрухту в першу чергу займаються та займатимуться Міноборони та Служба безпеки України. В уламках збитих літаків іноді можна знайти вузли, що становлять інтерес для нашого ОПК.

На знищеній бронетехніці можуть бути комплектуючі, якіможна зняти та використати для подальшого використання.Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: УНИАН

Солістка дуету NikitA, телеведуча Дарія Астафьєва на прес-конференції, в Києві, у четвер, 17 липня 2008 р. Дарія Астафьєва одержала запрошення на зйомки в американському Playboy. Фото Дмитра Купріяна

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100