ТЕМА

Одещина готова дати бій російському окупанту, – Військово-морські сили України

17 апреля 2022 | 20:29

Українські захисники підготували позиції і готуються зустріти ворога нищівними ударами.


Командувач Військово-Морських сил ЗСУ віцеадмірал Олексій Неїжпапа вчергове відвідав оборонні позиції Одеси та області. Він перевірив організацію бойової служби і посилення об’єктів місцевої інфраструктури.

Неїжпапа також поспілкувався з морськими піхотинцями, які перебувають на бойових постах. Командувач обговорив з керівним складом можливі сценарії територіальної оборони з морського напрямку, повідомили на сторінці ВМС у Facebook. Там підкреслили, що Одещина готова дати бій російському окупанту

"За його (Неїжпапи. – Ред.) словами, ситуація на всіх стратегічних підступах до Одеської області повністю під контролем Збройних сил України, Військово-Морські сили разом з побратимами готові до відсічі сил і засобів російського окупанта", – зазначили в повідомленні.

Позиції для зустрічі ворога з метою нанесення ефективного і нищівного удару по загарбниках уже розгорнуто.

Росія раніше вже намагалась висадити свої диверсійні групи з моря, а також підходила на своїх кораблях до берегів Одещини, аби завдати ракетних ударів по мирному населенню. Наша артилерія вразила дві морські цілі, решта "безаналогових плавзасобів" країни-терориста бути відігнані. Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: .

Фото Reuters. Очевидно, фото сделано на мобильник. Масштаб разрушений после взрыва на Саяно-Шушенской ГЭС не требует комментариев. По последним данным, полученным информационным центром "Сибирь" от МЧС РФ, количество погибших увеличилось до 10 человек, сообщает "Интерфакс".

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки:

  Rambler's Top100