ТЕМА

Експерт: час працює на ворога

23 мая 2022 | 14:54

Аналітик Defense Express Сергій Згурець вважає, що наразі зарано говорити, що через 2-3 місяці Збройні сили України почнуть контрнаступ, але це треба робити якомога раніше, адже час працює на російських окупантів.


Військовий експерт висловив таку думку в етері телеканалу "Еспресо". "Говорити про те, що через 1-2-3 місяці ми розпочнемо контрнаступ, говорити поки зарано. Але ми розуміємо, що чим пізніше ми почнемо наступальні дії, тим складніше буде вибивати ворога. Подальші наступальні дії ЗСУ будуть залежати від підсумків бойових дій, які зараз тривають на Донбасі - Словʼянськ, Лисичанськ, а також Ізюм на Харківщині. На цьому напрямку зараз сконцентровано багато сил з обох боків, тому підсумок цього протистояння визначатиме, з якими силами й засобами ми будемо рухатися далі", - зазначив Згурець. Аналітик додав, що російські окупанти закріплюються на окупованих територіях, тому контрнаступ треба проводити якомога раніше. "Чим довше буде відкладатися контрнаступ, тим складніше буде вибивати російських окупантів із Херсонської та Запорізької областей, до прикладу, адже там ворог проводить облаштування 2-ої лінії оборони, зміцнює фортифікаційні та інженерні споруди. А це потім ускладнить проведення наступальних і контрнаступальних дій для української армії", - зауважив Сергій Згурець.

Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Reuters

После того, как пара россиян Оксаны Домниной и Максима Шабалина исполнила на Играх в Ванкувере оригинальный «Танец аборигенов», представители коренного населения Австралии продолжают негодовать, сообщает ИТАР-ТАСС.

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: