|
||||
Україна отримала від партнерів зброї і техніки на $100 млрд, - Резніков04 сентября 2023 | 08:49 Тільки від США - більш як 50 мільярдів. Від початку повномасштабного російського вторгнення Україна отримала від партнерів близько 100 мільярдів доларів допомоги. Про це міністр оборони Олексій Резніков заявив в інтерв’ю Укрінформу. “Якщо сьогодні розрахувати і оцінити всі пакети допомоги, я думаю, вже під 100 мільярдів доларів ми отримали за час повномасштабного вторгнення”, - зазначив він. Він уточнив, що це - озброєння та військова техніка. также читайте[23.06.2026] [18.06.2026] [18.06.2026] [17.06.2026] |
по темеОткосить от армии по броне станет сложнее26. 06. 2026 | 17:08 Франція терміново зупиняє АЕС26. 06. 2026 | 08:06 фототема (архивное фото)
© фото: Павел ПАЩЕНКО
| |||