|
||||
Вперше на війні роботи взяли в полон бійців09 июля 2025 | 13:54 Історичний момент - російські окупанти вперше під час бойових дій здались в полон наземним роботам.
Третя штурмова бригада здійснила безпрецедентну операцію — бійці атакували ворожі позиції на Харківщині, зачистили їх і взяли окупантів у полон виключно за допомогою дронів та наземних роботизованих комплексів.
Ворожі фортифікації атакували FPV та НРК-камікадзе. До зруйнованого бліндажу вже наближався робот, коли противник, аби уникнути підриву, оголосив про свою капітуляцію, продемонструвавши записку перед камерою. Окупантів, які здались, БПЛА вивели до українських рубежів, і згідно з регламентом взяли в полон.
Позиції, які двічі не могли взяти сусідні підрозділи, відбили роботи Це робота підрозділу НРК «NC13» Третьої штурмової бригади.
Зачищені укріплення та лісосмугу зайняли українські сили.
также читайте[10.06.2026] [10.06.2026] [31.05.2026] [31.05.2026] [29.05.2026] [29.05.2026] |
по темеЗеленський пообіцяв військовим рост зарплат з червня12. 06. 2026 | 15:46 Україна випробувала аналог Петріот12. 06. 2026 | 11:02 Россия навоевалась и в шахматах11. 06. 2026 | 09:27 фототема (архивное фото)
© фото: .
Мэрилин Монро | |||