ТЕМА

Вперше на війні роботи взяли в полон бійців

09 июля 2025 | 13:54

Історичний момент - російські окупанти вперше під час бойових дій здались в полон наземним роботам.


Третя штурмова бригада здійснила безпрецедентну операцію — бійці атакували ворожі позиції на Харківщині, зачистили їх і взяли окупантів у полон виключно за допомогою дронів та наземних роботизованих комплексів. Ворожі фортифікації атакували FPV та НРК-камікадзе. До зруйнованого бліндажу вже наближався робот, коли противник, аби уникнути підриву, оголосив про свою капітуляцію, продемонструвавши записку перед камерою. Окупантів, які здались, БПЛА вивели до українських рубежів, і згідно з регламентом взяли в полон. Позиції, які двічі не могли взяти сусідні підрозділи, відбили роботи Це робота підрозділу НРК «NC13» Третьої штурмової бригади. Зачищені укріплення та лісосмугу зайняли українські сили.

Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: УНИАН

Відвідувачка розглядає бронзовий бюст лідера БЮТ Юлії Тимошенко, представлений на виставці «Великий скульптурний салон - 2007», в рамках проекту «Арт-Київ» в Українському домі в Києві у четвер, 1 березня 2007 р. На виставці експонуються близько 300 скульптур українських майстрів різних поколінь, які працюють в різних творчих манерах, стилях та напрямах. Фото Сергія Светлицького