|
||||
Екс-нардепа запідозрили у кидку на 20 млн25 июля 2025 | 18:50 Поліція розкрила злочинну групу на чолі з колишнім депутатом
Правоохоронці затримали організовану групу, яка обдурила інвестора на суму понад 20 мільйонів гривень. Інвестор придбав права на приміщення в Києві, але так і не отримав його. Натомість об'єкт незаконно перепродали через контрольовані структури, а гроші перевели в готівку.
Підозру висунули колишньому народному депутату, директорці підприємства та двом спільникам. Їм загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна.
также читайте[18.06.2026] [18.06.2026] [17.06.2026] [17.06.2026] |
по темеФранція терміново зупиняє АЕС26. 06. 2026 | 08:06 Трамп обещает "Золотой купол" до конца своего срока24. 06. 2026 | 09:14 В Токио - загадочный труп23. 06. 2026 | 14:05 , ТГК Головнин из Токио фототема (архивное фото)
© фото: .
Спецоперация американских военных в Афганистане. Фото Марко ди Лауро. | |||