|
||||
З наближенням весни київська влада почала прокидатися29 января 2026 | 07:31 За день у Києві виписали понад 300 приписів за неприбраний лід 27 січня інспектори з благоустрою у Києві видали 321 припис і склали майже 50 адмінпротоколів за неприбирання снігу та ожеледі на балансових територіях.
«Балансоутримувачі зобов’язані прибирати сніг та посипати території протиожеледними засобами без зволікань. Це не лише про дотримання правил, а й питання безпеки містян», — наголосив директор Департаменту територіального контролю Києва Михайло Буділов.
В інспекції зазначають, що перевірки та інформаційна робота з балансоутримувачами триватимуть і надалі до стабілізації погодних умов.
"Вечірній Київ"
также читайте[18.06.2026] [18.06.2026] [17.06.2026] [17.06.2026] |
по темеФранція терміново зупиняє АЕС26. 06. 2026 | 08:06 Трамп обещает "Золотой купол" до конца своего срока24. 06. 2026 | 09:14 В Токио - загадочный труп23. 06. 2026 | 14:05 , ТГК Головнин из Токио фототема (архивное фото)
© фото: Олег Ельцов
Одесса. Чисто конкретно! | |||