|
||||
На столичній Троєщині теплішає29 января 2026 | 19:44 29 січня протягом дня в Києві на Троєщині підключили до опалення перших понад 100 будинків. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко. За його словами, без тепла в столиці наразі 454 житлових будинки. Більшість із них — на Троєщині. также читайте[18.06.2026] [18.06.2026] [17.06.2026] [17.06.2026] |
по темеФранція терміново зупиняє АЕС26. 06. 2026 | 08:06 Трамп обещает "Золотой купол" до конца своего срока24. 06. 2026 | 09:14 В Токио - загадочный труп23. 06. 2026 | 14:05 , ТГК Головнин из Токио фототема (архивное фото)
© фото: Олег Ельцов
| |||