|
||||
Руслан Чагаєв не визнав перемогу Валуєва01 сентября 2008 | 08:54 Узбецький боксер Руслан Чагаєв заявив, що він не згоден з рішенням суддів, які віддали росіянинові Миколі Валуєву перемогу над Джоні Руїсом в бою за титул чемпіона WBA (Світова боксерська асоціація). Чагаєв вважає, що найсправедливішим результатом двобою була б нічия, повідомляє Лента.ру з посиланням на fightnews.com. За словами узбецького спортсмена, ближчим до успіху був Руїс, а не Валуєв, і якби судді зафіксували перемогу американця, "ніхто б не поскаржився". Оцінюючи виступ боксерів, Чагаєв сказав, що не побачив в їх діях нічого принципово нового. За його словами, Руїс став агресивнішим, а Валуєв почав краще використовувати джеб (прямий удар лівою рукою). У квітні 2007 року узбецький боксер переміг Валуєва і відібрав у нього чемпіонське звання. Після цього росіянин домігся права на матч-реванш з Чагаєвим, але їх бій не відбувся через травму узбецького спортсмена. WBA оголосила Чагаєва "тимчасово нечинним чемпіоном" і розіграла свій титул між Валуєвим і Руїсом.
Тепер Чагаєв має право зустрітися з Валуєвим до червня 2009 року. Узбецький боксер пообіцяв залікувати свою травму (розрив ахіллова сухожилля лівої ноги), повернутися на ринг і показати Валуєву, хто справжній чемпіон світу. постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-270153.html также читайте[30.07.2026] [30.07.2026] [28.07.2026] [26.07.2026] |
по темеВ центрі москви улетів до Кабзона командувач ВПС ЗС РФ01. 08. 2026 | 21:37 Екс-нардеп вкрав мать землі біля Дніпра31. 07. 2026 | 18:05 КНДР растет как Китай, но до Южной Кореи еще далеко31. 07. 2026 | 17:09 фототема (архивное фото)
© фото: Сергей Гутиев
| |||