ТЕМА

В Москві застрелені адвокат-правозахисник та журналістка "Нової газети"

20 января 2009 | 08:51

Що: Акція пам ' яті загиблих від політичних переслідувань Час: середа 21 січня, 12-00 Місце: Посольство Російської Федерації, проспект Повітрофлотський, 27 19 січня 2009 року в центрі Москви був застрелений впритул з пістолета відомий адвокат Станіслав Маркелов. Ціллю нападника був саме Станіслав, однак під час убивства поруч опинилась журналістка «Нової газети» Анастасія Бабурова. Вона намагалася затримати вбивцю, але отримала смертельну кулю.


 

Підґрунтям убивства стала професійна діяльність Станіслава Маркелова. Він очолював „Інститут верховенства права" – об'єднання юристів, що надавали свої послуги малозабезпеченим жертвам міліціонерів, неофашистів та військових злочинців. Юристи добровільно виступали на захист земельних, житлових і трудових прав пересічних громадян. Суспільно-значима діяльність фахівців не рідко зачіпала інтереси влади. Одна з найбільш резонансних справ, яку вів Маркелов – справа проти військового злочинця полковника Юрія Буданова, що був ув'язнений за убивство чеченської дівчини.
Колега Станіслава – Анастасія Бабурова – висвітлювала в пресі важливі соціальні теми. Дівчина мала чітку суспільну позицію і приймала участь в екологічному та антифашистському рухах. Її життя супроводжував ризик – невід ' ємний атрибут життя, сповненого пошуків правди й справедливості. За свою сміливість вона заплатила життям.
Влада Російської Федерації – глушник для кілера. Вона заперечує справжні мотиви убивств, перетворюючи криваві політичні замовлення в малопомітні порушення.
Особа убивці не важлива – достатньо того, що правляча еліта РФ провадить політику, вигідну душогубам. Зрештою, кому, як не владі, вигідне „усунення" людини, що вказує на фатальні помилки?
Ми знайомі з жахливими реаліями Росії і усвідомлюємо, що політичні переслідування, убивства з расистських мотивів та звірства міліціонерів були б не можливі, якби на це не було владних санкцій. Ми не маємо ілюзій стосовно того, що авторитарний режим буде захищати свободу.
Акція стане приводом вшанувати світлу пам ' ять загиблих. Наш обов ' язок –продовжувати справу героїв, незважаючи на будь-які перешкоди.
„Ніхто забутий! Ніщо не забуте!"
„Свобода! Рівність! Глобальна солідарність ! "
„Терор – підґрунтя держави"
Контактні особи:
 
 
Віталій 8 (063) 195-41-94
Юрій 8 (097) 377-2216


Комментировать статью
Автор*:
Текст*:
Доступно для ввода 800 символов
Проверка*:
 

также читайте

по теме

фототема (архивное фото)

© фото: Noname

Минулого року після акції Велонаїзд мер Черновецький підписав розпорядження «Про облаштування та розвиток велосипедних доріжок у м. Києві» - №886 від 01.07.2008. Згідно нього до кінця 2008 року в Києві мали бути облаштовані 16 км велодоріжок. Мерія витратила 98 тисяч гривень, але жодної доріжки немає! Киянин, подзвони за наведеними телефонами, запитай у влади: "Чому?!" Нехай "Вона відповідає".

   
новости   |   архив   |   фототема   |   редакция   |   RSS

© 2005 - 2007 «ТЕМА»
Перепечатка материалов в полном и сокращенном виде - только с письменного разрешения.
Для интернет-изданий - без ограничений при обязательном условии: указание имени и адреса нашего ресурса (гиперссылка).

Код нашей кнопки: