|
||||
Тернопільський УБОЗ розжився опієм05 ноября 2010 | 14:27 На Тернопільщині працівники УБОЗ викрили канал контрабандного постачання на територію України наркотичних засобів. Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області припинили діяльність організованої злочинної групи, учасники якої займались контрабандним перевезенням та подальшим збутом наркотичних засобів. Організував та очолив ОЗГ ніде не працюючий 39-річний мешканець Тернопільщини. Також, до складу злочинної групи увійшли 41-річний чоловік та дві раніше судимі жінки. Встановлено, що у 2009 році наркоділки організували та налагодили канал контрабандного ввезення з Польщі на територію України небезпечних наркотиків. Через митний кордон нашої держави зловмисники перевозили «опій» та «амфетамін» і потім розповсюджували «зло» на території Дніпропетровської та Сумської областей. З метою припинення контрабандного надходження наркотичних засобів та подальшого його розповсюдження оперативники УБОЗ розробили план-схему та втілили її в життя і як наслідок, всі учасники ОЗГ були затримані. Під час обшуку у фігурантів було виявлено та вилучено 140мл. концентрованого опію, загальною масою в перерахунку на суху речовину – 62 грами. Така кількість «наркоти» по цінам «чорного ринка» коштує понад 100 тисяч гривень. Відносно «бізнесменів» cлідчим відділом УБОЗ УМВС порушено кримінальну справу за ч.1 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального Кодексу України. Санкція цієї статті передбачає до 8 років позбавлення волі. Наразі проводять заходи щодо причетності затриманих до інших аналогічних злочинів.
Прес-служба ГУБОЗ МВС України также читайте[06.03.2026] [06.03.2026] [05.03.2026] [05.03.2026] [05.03.2026] [05.03.2026] |
по теметуалетні схеми Комарницького повертаються11. 03. 2026 | 10:38 Угорщина вилучила українські мільйони10. 03. 2026 | 15:18 Гинеколог 16 раз использовал служебное положение и стал многодетным10. 03. 2026 | 14:38 фототема (архивное фото)
© фото: Reuters
Германия. Ставший знаменитым благодаря своим абсолютно точным прогнозам на исходы матчей ЧМ 2010 осьминог Пауль из аквариума в Оберхаузене, сегодня назвал победителя второго полуфинала. По его мнению им окажется сборная Испании. Пока осьминог не ошибся ни разу. Свой выбор осьминог делает так: на стеклянные ящики с едой клеят флаг Германии и флаг её соперника по очередному матчу. В каком ящике Пауль притронется к еде первым та команда и победит. Ассоциация за гуманное отношение к животным PETA уже потребовала отпустить Пауля на волю. |
|||
| новости | архив | фототема | редакция | RSS © 2005 - 2007 «ТЕМА» |
||||