|
||||
![]() |
||||
Черкаси і Канів "хлебатимуть" фекалії через аварію у Бортничах17 января 2012 | 15:15 Вже можна говорити про екологічну катастрофу, яка трапилась під Києвом.
Київводоканал Аварія на очисній станції може вилитись у екологічну катастрофу Аварія на очисній станції у Бортничах киянам екологічною катастрофою не загрожує, адже столиця знаходиться вище за течією від місця, де стався провал на колекторі. Про це ТСН.ua повідомив відомий еколог, директор Київського екологічно-культурного центру Володимир Борейко. А ось мешканцям Черкас, Канева та Новоукраїнки, які п'ють воду з Дніпра, не позаздриш. "Канів, Черкаси, Новоукраїнка будуть хлебати фекалії", - прогнозує еколог. На його думку, вже можна говорити про екологічну катастрофу, масштаби якої будуть залежати від того, наскільки швидко відповідні служби ліквідують наслідки аварії. Окрім людей, може постраждати і риба. "Вдарили морози, Канівське водосховище вкрилося кригою. Потрапляння кисню у воду обмежено. Якщо відбувся залив водосховища фекаліями, риба почне гинути, погіршиться екологічна ситуація", - прогнозує пан Борейко. Нагадаємо, у ніч на 17 січня На очисній станції в Бортничах сталася аварія - провал на колекторі розмірами 10 на 10 метрів. Стічні води Бортницька станція очищає побутові та промислові відходи всього Києва. также читайте[22.04.2025] [18.04.2025] [17.04.2025] [17.04.2025] |
![]() |
по темеСША дозріли до мегасанкцій проти росії01. 05. 2025 | 10:45 ‼️США готують нищівні санкіії для путіна: Сенат підтримує мита у 500% Став відомий зміст розмови Зеленського й Трампа в Ватикані01. 05. 2025 | 09:03 фототема (архивное фото)![]()
© фото: Сергей Гутиев
24 мая 2007 года. Послдствия штурма двери в кабинет Генпрокурора Пискуна. |
||
![]() |
||||
новости | архив | фототема | редакция | RSS © 2005 - 2007 «ТЕМА» |