|
||||
![]() |
||||
МО обміняло держмайно на квартири. Збитки - 700 тис.грн.25 апреля 2012 | 13:12 Працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Автономній Республіці Крим викрили посадових осіб Міністерства оборони України, які в порушення вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок відчуження та реалізації військового майна Збройних Сил», обміняли господарські споруди військового містечка на квартири в різних куточках півострова.
- Як з'ясувалося в ході перевірки, 22 жовтня 2004 року посадові особи, які здійснювали управління державним майном військового містечка столиці автономії, використовуючи своє службове становище, уклали з місцевими ТОВ, ЗАТ і приватним підприємством договір міни нерухомого військового майна на 19 квартир для військовослужбовців та членів їх сімей. При цьому обмін нерухомості здійснювався за необґрунтовано завищеної вартості квартир, - розповів заступник начальника відділу УДСБЕЗ ГУМВС України в Автономній Республіці Крим Дмитро Воронцов. В результаті афери державі завдано збитки на суму понад 700 тисяч гривень. Прокуратурою Автономної Республіки Крим порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України . Жадібним і байдужим чиновникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Наразі проводяться заходи щодо встановлення інших фактів протиправної діяльності підозрюваних. Сектор зв'язків з громадськістю ГУМВС України в АР Крим также читайте[02.07.2025] [30.06.2025] |
![]() |
по темеЗа рік українські мобільні провайдери матимуть інтернет від Старлінк10. 07. 2025 | 15:07 Вперше на війні роботи взяли в полон бійців09. 07. 2025 | 13:54 Історичний момент - російські окупанти вперше під час бойових дій здались в полон наземним роботам. Адвокат Богуслаєва каже, що його клієнта хочуть просто добити в СІЗО08. 07. 2025 | 12:24 Автодауны угробили "Бентли" в день покупки08. 07. 2025 | 11:43 Мегавзрыв на Житомирщине: взрывчатку изготовляли как самогон - без разрешений08. 07. 2025 | 11:41 фототема (архивное фото)![]()
© фото: УНИАН
Радник Президента України з правових питань Степан Гавриш на прес-конференції в агентстві УНІАН в Києві у вівторок, 5 червня 2007 р. На прес-конференції Гавриш заявив, що не має наміру брати участь в позачергових парламентських виборах. Фото Сергія Светлицького |
||
![]() |
||||
новости | архив | фототема | редакция | RSS © 2005 - 2007 «ТЕМА» |