|
||||
Дом Лозинского сожгли24 июля 2012 | 12:35 Милиция теряется в догадках. По неофициальным данным, пожар начался из-за выстрела в трансформатор у дома Лозинского в Головановске. Из-за пожара пострадали гараж, снегоход, автобус и два водных скутера.
Кто стрелял в трансформатор неизвестно. Факт ЧП во дворе дома подтвердили и местные спасатели. Пострадавших не зарегистрировано". О поджоге и стрельбе в милиции пока не сообщают. Сам Виктор Лозинский до сих пор находится в киевском СИЗО. Источник: Сегодня также читайте[22.04.2026] [22.04.2026] [22.04.2026] [21.04.2026] |
по темеВ Венеції у росіян теж пішло не по плану01. 05. 2026 | 10:44 Жюри Венецианской биеннале подало в отставку на фоне разногласий из-за участия России. На Рівненщині пенсіонер зарубав п'ятьох людей26. 04. 2026 | 14:53 Трагедія на Рівненщині: пенсіонер позбавив життя п'ятьох людей. Боржникам заблокують банківські рахунки24. 04. 2026 | 12:08 Содержание 20-го пакета санкций ЕС23. 04. 2026 | 14:54 фототема (архивное фото)
© фото: УНИАН
Працівник металургійного заводу ЗАТ «Донецьксталь», в Донецьку, в середу, 17 вересня 2008 р. В рамках Стратегії розвитку Донецька до 2020 року, а також відповідно до рішення міської ради «Про програму природоохоронних заходів місцевого значення м. Донецька» і рішенням виконавчого комітету «Про стан атмосферного повітря в місті Донецьку» розпочат перший етап реалізації комплексу заходів щодо скорочення об'ємів промислових викидів в атмосферу. В рамках заходу на підприємстві ЗАТ «Донецьксталь» зупинена мартенівська піч №4. Крім того, до кінця поточного року, в ЗАТ «Донецьксталь» планується демонтувати мартенівську піч №3, а на майданчику, що звільнився, побудувати дугову електросталеплавильну піч об'ємом 150 т. Чотири мартенівські печі, що залишилися, металурги обіцяють вивести з експлуатації в першому кварталі 2010 року після закінчення будівництва дугової електропечі. На їх місце передбачається побудувати сучасну ділянку безперервного розливання сталі. Фото УНІАН | |||