|
||||
Київська міська рада шакалів26 июня 2014 | 13:49 , Наталя Соколенко
Пробачте, що всує згадаю Героїв Небесної Сотні. За що вони загинули? За те, щоби у Земельній комісії Київської міської Ради раптом з'явилося аж ТРИ заступники, тоді як навіть за Черновецього був один заступник? І всі ці заступники – крупні забудовники. А саме: Микитась (президент Української державної будівельної корпорації "Укрбуд"), Левада (колишній член ПР, кум Василя Горбаля, радник екс-голови КМДА Олександра Попова), Петро Шилюк (президент Будівельної палати України, екс-голова Київміськбуду, зараз керівник будівельної компанії, створеної на базі одного з підрозділів Київміськбуду)
комментарии [1]
26.06.2014 15:42 РТФ
Кровь т.н. небесной сотни была пролита специально для легитимизации государственного переворота ,для передела власти и капиталов. Вы прогнали антинародное правительство? Получили, что хотели? Теперь радуйтесь истинным демократам!!
также читайте[30.04.2026] [22.04.2026] [19.04.2026] [10.04.2026] [02.04.2026] [01.04.2026] |
по темеРоссия будет гореть дальше и больше: арифметический факт15. 06. 2026 | 08:27 , ТЕМА Генерала-ватника ГУБОЗ МВС затримали спецслужби Польщі26. 05. 2026 | 16:53 , ТЕМА Як нам розбудувати суверенну Україну?14. 05. 2026 | 14:23 , Олег Єльцов, ТЕМА США-Китай: не время для конфронтации13. 05. 2026 | 16:04 , ТГК Головнин из Токио Миндич – это хорошо05. 05. 2026 | 12:10 , Олег Ельцов. ТЕМА
23 июня 2026
[14:05] фототема (архивное фото)
© фото: .
Фото Reuters. Очевидно, фото сделано на мобильник. Масштаб разрушений после взрыва на Саяно-Шушенской ГЭС не требует комментариев. По последним данным, полученным информационным центром "Сибирь" от МЧС РФ, количество погибших увеличилось до 10 человек, сообщает "Интерфакс". | |||