|
||||
Айдарівці на київській трасі: ховайся всі!22 декабря 2014 | 13:43 П"яні люди на машинах з "Почесной варти" (бійці з бальйону Айдар), яких супроводжували машини Автомайдану, влаштовують свавілля на трасі Борипіль-Київ: рухаючись по трасі з забороненою швидкістю 40 км/год, займають всі полоси, блокують рух всього транспорту, а потім підрізаючи авто б"ють водіїв транспотних засобів. До відділку міліції звернулось декілька людей, котрі були побиті. Пане Аваков, дуже хотілося б дізнатися, чи будуть відповідати за скоєне ці шляхетні пани? Чи МВС здатне лише боротися з "найбільшими ковертаційними центрами" й розстрілювати драг-ділерів?
комментарии [1]
15.01.2015 12:02 какая разница
какова причина ограничения доступа к видео?какая-то форма свободы слова?
также читайте[13.05.2026] [05.05.2026] [30.04.2026] [22.04.2026] [19.04.2026] [10.04.2026] |
по темеКогда Украина и США ударят по Раше всей мощью биолабораторий?25. 06. 2026 | 16:05 , Олег Ельцов. ТЕМА Як позбутись неповносправного Пишного?24. 06. 2026 | 12:06 , ТЕМА Россия будет гореть дальше и больше: арифметический факт15. 06. 2026 | 08:27 , ТЕМА Генерала-ватника ГУБОЗ МВС затримали спецслужби Польщі26. 05. 2026 | 16:53 , ТЕМА Як нам розбудувати суверенну Україну?14. 05. 2026 | 14:23 , Олег Єльцов, ТЕМА
26 июня 2026
25 июня 2026 24 июня 2026 фототема (архивное фото)
© фото: Noname
| |||